Naše nabídka

Kniha návštěv
12.10.2019 - Martina
Už jednou jsem tu byla na tantrické masáži (intimní) a rozhodla jsem se jít podruhé. Byl to zase neskutečný zážitek, a musím říct, že ještě intenzivnější a silnější, než poprvé, kdy to pro mě bylo hodně nové, a měla jsem v sobě hodně ostychu a strachu, který nakonec zmizel a masáž jsem si moc užila. Ale tentokrát mnohem víc. Ještě teď se vznáším... :)) Martin je skvělý a profesionální. Je mi v jeho přítomnosti moc dobře, cítím se uvolněně a v bezpečí. Beze strachu a studu. I samotná masáž celého těla před intimní částí je báječná. Cítím se krásně uvolněná a odpočatá. Poznala jsem zase trochu lépe svoje tělo a sebe samotnou. A mám se ještě mnohem více ráda. :)) Martin je moc laskavý, příjemný a ví, co dělá, takže se dámy vůbec nestyďte k němu na tento typ masáže zajít, já se už teď těším na další návštěvu, protože to je něco neuvěřitelného... :))
07.10.2019 - Zuzana
Zdravím milé dámy,hned na začátek-je mi 47let. Vím,pro někoho mladice,nebo taky stará stanová kůže... Kdekdo si myslí,že imtimní tantra masáž je jen pro ty mladší ročníky. Já si to nemyslím,je to skvělé,a to pro kohokoliv. Po této zkušenosti mohu říci : jsem krásně uvolněná,nad věcí,kupodivu se mi taky pročistila hlava od otravných ohlupujících myšlenek,zbavila jsem se ostychu a některých společenských dogmat. Tělo mám plné radostné energie a mám ho ještě raději. A tak bych mohla pokračovat dál a dál. Martin je skvělý laskavý profesionál,ví co dělá,a umí. Zkrátka,půjdu do toho znovu a vy byste měly také : ) Zuzana z Mn.H.
Zajímavé odkazy

Konzultace, terapie

Zkuste si upřímně odpovědět na tyto otázky a pakliže je na některou z nich odpověď ano, tak vám gratulujeme, protože jste si právě uvědomili že máte téma na které je potřeba se podívat.


Toto uvědomění je prvním a zásadním krokem, který vede k řešení, protože dokud si ani nedokážeme uvědomit a připustit, že se nám TO děje tak nikdy nemůžeme řešení najít.


Cesta k tomu jak stávájící situaci přeměnit v náš prospěch je si plně uvědomit jakou roli v ní hrajeme a jestli v této roli chceme pokračovat dál.


Naše životy jsou to nejcennější co máme a vždy stojí za to, aby jsme jim věnovali dostatečnou pozornost a péči.


Každá naše životní situace se dá zvládnout a vyřešit k našemu prospěchu.


Některé naše životní zkoušky zvládáme snadno a dobře a jiné jsou pro nás obtížné a nepříjemné, ale každá zvládnutá zkouška - ať snadná nebo obtížná - nám vždy přinese do našeho života zkušenost a tím i větší vnitřní sílu.


Často nás brzdí v přijetí pozitivního postoje k řešení našich životních zkoušek naše negativní emoce, jako například např. strach, zlost, úzkost atd.

 

Jak vlastně vzniká nezvladatelná emoce, která nás ovládá?

Jsou to potlačené pocity které se nám snaží ukázat v čem se necítíme dobře a kde by si náš život zasloužil změnu. Pakliže tyto pocity potlačujeme a nepřijímáme signály, že něco není v pořádku nevěnujeme jim pozornost, vědomí tak se z těchto pocitů stávají emoce, které nás ovládají . Pak získáváme klamný pocit, že se nedá žít plnohodnotný, spokojený a šťastný život a stáváme se dobrovolně obětí života. Pravda však je, že naše životy máme ve vlastních rukou a všichni dokážeme měnit své životy k lepšímu potřebujeme k tomu vůli, odvahu a sebeúctu. A to jsou vlastnosti s kterými se rodíme na tento svět a stačí si jen rozvzpomenout.


Co můžete od konzultace a terapie očekávat?

  • Při konzultacích a terapiích pracujeme s vědomím, společně hledáme příčinu proč se nám daná situace děje a nový životní postoj, který vede k probuzení vnitřní síly, osobní svobodě a ke změně dané situace k lepšímu.
  • V našem studiu zaručujeme diskrétnost - nevedeme o svých klientech žádnou dokumentaci.
  • Ke každému se chováme s úctou a neposuzujeme a ke každému přistupujeme jako k jedinečné bytosti.
  • Neříkáme co je pro vás dobré a co špatné. Vy sami rozhodujete o tom co vám ve vašem životě slouží k Vašemu největšímu dobru a co ne.

Nabízíme konzultace, terapie individuální i párové


Užitečné odkazy: letacek.cz | Reiki seznam | Masáže | Salóny krásy | Firmy.cz | Severní čechy | tantra sofia