Naše nabídka

Kniha návštěv
06.05.2024 - David V.
Ahoj Petro a Ahoj Martine. Dne 4. Května 2024 Toho Dne pro mne Nejlepší Sexuální Kurz. I s Vyškolenou Pracovnici Martinou. Pro mne to byla Pomalu jako. ( Cesta Kolem Světa ). Luxusní jinak se to Ani Povědět Neda. A s Největší Pravděpodobností Do toho Půjdu Znovu. Akorat Ještě nevím Přesně Kdy. Ale Nezapomenutelné. A Vrelé Doporučuji Všem. Petra a Martin Vedi co Dělají?!
06.04.2024 - O.Č.
Ahoj Petro. Nic takového jsem nezažil…pohlazení, obejmutí a celková masáž… wau. Zkrátka úžasný prožitek. Po masáži jsem se cítil jak máslo na rozpálené kapotě. Ahoj Petro. Chtěl jsem napsat do vaší knihy návštěv. Nic takového jsem nezažil…pohlazení, obejmutí a celková masáž… wau. Zkrátka úžasný prožitek. Po masáži jsem se cítil jak máslo na rozpálené kapotě. Petra je moc milá a profík na svém místě. Všem doporučuji. Děkuji Petro a určitě k vám ještě zajdu a možná si udělám i kurz. Ahoj a měj se s manželem hezky. Petra je moc milá a profík na svém místě. Všem doporučuji. Děkuji Petro a určitě k vám ještě zajdu a možná si udělám i kurz. Ahoj a měj se s manželem hezky.
Zajímavé odkazy

Naše nabídka klasických masáží


Masáže Liberec
Starobylé národy a kultury věděly, že masáž je přirozenou formou léčení lidského těla, ducha a duše.Například v Egyptě, byla masáž součástí osobní hygieny.
V Číně se z masáží a doteků rozvinul jeden z nejkomplexnějších systémů léčení.


Co nám masáže přináší?

Pomocí masáže a doteku se dá léčit mnoho fyzických i psychických problémů a bolístek, které jsme dnes zvyklí léčit prášky, nebo si myslet, že bolest těla a nervové vypětí patří k životu a nedá se s tím nic dělat.

Žijeme v uspěchané době s pocitem, že všechno okolo nás je důležitější než my. Nemyslíme na svá těla jako na posvátný chrám pro naše duše a vědomí, nevěnujeme pozornost signálům, které nám vysílají. Všichni tento pocit známe naše tělo nám říká, že se máme zastavit, odpočívat a nechat o sebe pečovat. Masáž je jedním z prostředků kde máme možnost tuto péči a odpočinek dostat.

Tím, že si dopřejeme masáž a necháme si uvolnit ztuhlé svaly se nám uvolní i napětí v naší mysli, lépe se spojíme sami se sebou a při tomto odpočinku dostáváme ty nejcennější informace a vhledy do našeho života.

Při pravidelné péči a regeneraci se radikálně zlepšuje fyzický a duševní stav, čímž se snižuje celková disharmonie, která vede někdy i k závažným onemocněním.


Pro koho je masáž vhodná?

Masáže jsou způsob prevence vhodný prakticky pro každého jedince. Jejch komplexní působení vede k regeneraci těla i duše, a tak jsou osvědčenou metodou jak si zlepšit zdraví.


Kdy jít na masáž?

Důležité je na masáž přijít včas. Nečekat až bolest bude nesnesitelná a nenechat se bolestí trápit třeba 2.roky. Když přijdete v počátku problému tak zpravidla stačí 1- 2 masáže, bolest pomine a hybnost se vrátí.

V případě, že přijdete s nějakým dlouhodobým problémem, tak je potřeba aplikovat masáží více v kratších intervalech - ideálně alespoň jednou týdně. Ale již po první masáži přijde velká úleva.


Postřehy z naší osobní masérské praxe

Masáži by se měl věnovat dostatek času.
Aby masáž pomohla, je potřeba masírovat cca 60.min. Masáž má několik částí a základních postupů. Nejprve je potřeba tělo náležitě prohřát a prokrvit aby se uvolnilo, nekladlo odpor a mohlo poté dojít k hloubkovému účinku, který uvolní bolestivé a ztuhlé svaly.

Po této části masáže je třeba svaly a celý organismus zharmonizovat aby masírovaný odcházel s příjemným pocitem uvolnění a tělo lépe regenerovalo.
Když masáži věnujeme dostatek času a péče, tak klient nemusí chodit tak často a průběh i výsledek je o poznání lepší.


Masáž nemusí bolet.
Mnoho lidí si myslí, že masáž je bolestivá záležitost. My však tvrdíme, že nejlepší je vždy komunikovat s klientem a tlak masáže přizpůsobit jeho potřebám a pocitům. V případě, že masáž klienta bolí, tak se stáhne a svaly se pak dají jen obtížně uvolnit. Když je tlak naopak nedostatečný, tak masáž nemá žádoucí účinek. Klient sám nejlépe ví co potřebuje a co mu dělá dobře, takže celou procedůru podřizujeme výhradně jeho pocitům a přáním. Jde nám o to aby od nás lidé odcházeli spokojení, uvolnění a masáž pro ně byla přínosem a ne utrpením.


Naše těla si zaslouží odpočinek a péči.
Máme je na celý život a to, jak o ně pečujeme a co do nich investujeme, se nám 100% vrátí.

Medikamenty proti bolesti nám určitě pomohou také. Všichni ale víme, že pouze krátkodobě. V dlouhodobém horizontu škodí. Navíc nám pouze pomáhají ztišit bolest v důsledku nějakého problému, ale nepomohou nám vyřešit jeho příčinu.

Naproti tomu masáž a odpočinek žádné vedlejší škodlivé účinky nemají a když budeme tuto léčebnou metodu využívat dlouhodobě, zlepší se naše fyzická kondice, psychická pohoda a duševní zdraví.

Užitečné odkazy: letacek.cz | Reiki seznam | Masáže | Salóny krásy | Firmy.cz | Severní čechy | tantra sofia