Naše nabídka

Kniha návštěv
14.07.2020 - Lukáš
Přesně jsem věděl, co bych si od masáže přál. Povídání s Petrou před zahájením samotné masáže mne ujistilo, že jsem na správné adrese a každý dotek při masáži to pouze potvrdil. Tantrickou masáží jsem znovu ožil a načerpal energii, jež využíváme doma spolu s přítelkyní dál. Jsem velice spokojený a doporučuji všem.
02.07.2020 - Michaela
Dostali jsme dárkový poukaz na tantrickou párovou masáž (intimni)od našich kamarádů. Nejdříve jsme byli trošku zaskočeni dárkem (je pravda, ze jsme s manželem stydlivější povahy), ale řekli jsme si proč to nezkusit a obohatit si intimni život po 13 letech vztahu. Když jsme dorazili na místo, přivítali nás velice mile Martin a Petra. Zodpověděli zvídavé otázky a šlo se na věc Byl to neskutečný zažitek pro nás oba. Spadly z nás obavy díky příjemnému prostředí a úžasné masáži. Každému to doporučuji...opravdu každý pár by to měl zažít. A věřím, že nám to pomohlo. Ujasnili jsme si co se nám líbilo od maséra a co bychom mohli přidat a zlepšit v našem intimním životě...tedy nás to obohatilo. Děkujeme Martinovi a Petře za nezapomenutelný zažitek. Dostali jsme dárkový poukaz na tantrickou párovou masáž (intimni)od našich kamarádů. Nejdříve jsme byli trošku zaskočeni dárkem (je pravda, ze jsme s manželem stydlivější povahy), ale řekli jsme si proč to nezkusit a obohatit si intimni život po 13 letech vztahu. Když jsme dorazili na místo, přivítali nás velice mile Martin a Petra. Zodpověděli zvídavé otázky a šlo se na věc Byl to neskutečný zažitek pro nás oba. Spadly z nás obavy díky příjemnému prostředí a úžasné masáži. Každému to doporučuji...opravdu každý pár by to měl zažít. A věřím, že nám to pomohlo. Ujasnili jsme si co se nám líbilo od maséra a co bychom mohli přidat a zlepšit v našem intimním životě...tedy nás to obohatilo. Děkujeme Martinovi a Petře za nezapomenutelný zažitek.
Zajímavé odkazy

O masážíchStarobylé národy a kultury věděly, že masáž je přirozenou formou léčení lidského těla, ducha a duše.Například v Egyptě, byla masáž součástí osobní hygieny.
V Číně se z masáží a doteků rozvinul jeden z nejkomplexnějších systémů léčení.


Co nám masáže přináší?

Pomocí masáže a doteku se dá léčit mnoho fyzických i psychických problémů a bolístek, které jsme dnes zvyklí léčit prášky, nebo si myslet, že bolest těla a nervové vypětí patří k životu a nedá se s tím nic dělat.

Žijeme v uspěchané době s pocitem, že všechno okolo nás je důležitější než my. Nemyslíme na svá těla jako na posvátný chrám pro naše duše a vědomí, nevěnujeme pozornost signálům, které nám vysílají. Všichni tento pocit známe naše tělo nám říká, že se máme zastavit, odpočívat a nechat o sebe pečovat. Masáž je jedním z prostředků kde máme možnost tuto péči a odpočinek dostat.

Tím, že si dopřejeme masáž a necháme si uvolnit ztuhlé svaly se nám uvolní i napětí v naší mysli, lépe se spojíme sami se sebou a při tomto odpočinku dostáváme ty nejcennější informace a vhledy do našeho života.

Při pravidelné péči a regeneraci se radikálně zlepšuje fyzický a duševní stav, čímž se snižuje celková disharmonie, která vede někdy i k závažným onemocněním.


Pro koho je masáž vhodná?

Masáže jsou způsob prevence vhodný prakticky pro každého jedince. Jejch komplexní působení vede k regeneraci těla i duše, a tak jsou osvědčenou metodou jak si zlepšit zdraví.


Kdy jít na masáž?

Důležité je na masáž přijít včas. Nečekat až bolest bude nesnesitelná a nenechat se bolestí trápit třeba 2.roky. Když přijdete v počátku problému tak zpravidla stačí 1- 2 masáže, bolest pomine a hybnost se vrátí.

V případě, že přijdete s nějakým dlouhodobým problémem, tak je potřeba aplikovat masáží více v kratších intervalech - ideálně alespoň jednou týdně. Ale již po první masáži přijde velká úleva.


Postřehy z naší osobní masérské praxe

Masáži by se měl věnovat dostatek času.
Aby masáž pomohla, je potřeba masírovat cca 60.min. Masáž má několik částí a základních postupů. Nejprve je potřeba tělo náležitě prohřát a prokrvit aby se uvolnilo, nekladlo odpor a mohlo poté dojít k hloubkovému účinku, který uvolní bolestivé a ztuhlé svaly.

Po této části masáže je třeba svaly a celý organismus zharmonizovat aby masírovaný odcházel s příjemným pocitem uvolnění a tělo lépe regenerovalo.
Když masáži věnujeme dostatek času a péče, tak klient nemusí chodit tak často a průběh i výsledek je o poznání lepší.


Masáž nemusí bolet.
Mnoho lidí si myslí, že masáž je bolestivá záležitost. My však tvrdíme, že nejlepší je vždy komunikovat s klientem a tlak masáže přizpůsobit jeho potřebám a pocitům. V případě, že masáž klienta bolí, tak se stáhne a svaly se pak dají jen obtížně uvolnit. Když je tlak naopak nedostatečný, tak masáž nemá žádoucí účinek. Klient sám nejlépe ví co potřebuje a co mu dělá dobře, takže celou procedůru podřizujeme výhradně jeho pocitům a přáním. Jde nám o to aby od nás lidé odcházeli spokojení, uvolnění a masáž pro ně byla přínosem a ne utrpením.


Naše těla si zaslouží odpočinek a péči.
Máme je na celý život a to, jak o ně pečujeme a co do nich investujeme, se nám 100% vrátí.

Medikamenty proti bolesti nám určitě pomohou také. Všichni ale víme, že pouze krátkodobě. V dlouhodobém horizontu škodí. Navíc nám pouze pomáhají ztišit bolest v důsledku nějakého problému, ale nepomohou nám vyřešit jeho příčinu.

Naproti tomu masáž a odpočinek žádné vedlejší škodlivé účinky nemají a když budeme tuto léčebnou metodu využívat dlouhodobě, zlepší se naše fyzická kondice, psychická pohoda a duševní zdraví.

Užitečné odkazy: letacek.cz | Reiki seznam | Masáže | Salóny krásy | Firmy.cz | Severní čechy | tantra sofia