Naše nabídka

Kniha návštěv
12.10.2019 - Martina
Už jednou jsem tu byla na tantrické masáži (intimní) a rozhodla jsem se jít podruhé. Byl to zase neskutečný zážitek, a musím říct, že ještě intenzivnější a silnější, než poprvé, kdy to pro mě bylo hodně nové, a měla jsem v sobě hodně ostychu a strachu, který nakonec zmizel a masáž jsem si moc užila. Ale tentokrát mnohem víc. Ještě teď se vznáším... :)) Martin je skvělý a profesionální. Je mi v jeho přítomnosti moc dobře, cítím se uvolněně a v bezpečí. Beze strachu a studu. I samotná masáž celého těla před intimní částí je báječná. Cítím se krásně uvolněná a odpočatá. Poznala jsem zase trochu lépe svoje tělo a sebe samotnou. A mám se ještě mnohem více ráda. :)) Martin je moc laskavý, příjemný a ví, co dělá, takže se dámy vůbec nestyďte k němu na tento typ masáže zajít, já se už teď těším na další návštěvu, protože to je něco neuvěřitelného... :))
07.10.2019 - Zuzana
Zdravím milé dámy,hned na začátek-je mi 47let. Vím,pro někoho mladice,nebo taky stará stanová kůže... Kdekdo si myslí,že imtimní tantra masáž je jen pro ty mladší ročníky. Já si to nemyslím,je to skvělé,a to pro kohokoliv. Po této zkušenosti mohu říci : jsem krásně uvolněná,nad věcí,kupodivu se mi taky pročistila hlava od otravných ohlupujících myšlenek,zbavila jsem se ostychu a některých společenských dogmat. Tělo mám plné radostné energie a mám ho ještě raději. A tak bych mohla pokračovat dál a dál. Martin je skvělý laskavý profesionál,ví co dělá,a umí. Zkrátka,půjdu do toho znovu a vy byste měly také : ) Zuzana z Mn.H.
Zajímavé odkazy

O masážíchStarobylé národy a kultury věděly, že masáž je přirozenou formou léčení lidského těla, ducha a duše.Například v Egyptě, byla masáž součástí osobní hygieny.
V Číně se z masáží a doteků rozvinul jeden z nejkomplexnějších systémů léčení.


Co nám masáže přináší?

Pomocí masáže a doteku se dá léčit mnoho fyzických i psychických problémů a bolístek, které jsme dnes zvyklí léčit prášky, nebo si myslet, že bolest těla a nervové vypětí patří k životu a nedá se s tím nic dělat.

Žijeme v uspěchané době s pocitem, že všechno okolo nás je důležitější než my. Nemyslíme na svá těla jako na posvátný chrám pro naše duše a vědomí, nevěnujeme pozornost signálům, které nám vysílají. Všichni tento pocit známe naše tělo nám říká, že se máme zastavit, odpočívat a nechat o sebe pečovat. Masáž je jedním z prostředků kde máme možnost tuto péči a odpočinek dostat.

Tím, že si dopřejeme masáž a necháme si uvolnit ztuhlé svaly se nám uvolní i napětí v naší mysli, lépe se spojíme sami se sebou a při tomto odpočinku dostáváme ty nejcennější informace a vhledy do našeho života.

Při pravidelné péči a regeneraci se radikálně zlepšuje fyzický a duševní stav, čímž se snižuje celková disharmonie, která vede někdy i k závažným onemocněním.


Pro koho je masáž vhodná?

Masáže jsou způsob prevence vhodný prakticky pro každého jedince. Jejch komplexní působení vede k regeneraci těla i duše, a tak jsou osvědčenou metodou jak si zlepšit zdraví.


Kdy jít na masáž?

Důležité je na masáž přijít včas. Nečekat až bolest bude nesnesitelná a nenechat se bolestí trápit třeba 2.roky. Když přijdete v počátku problému tak zpravidla stačí 1- 2 masáže, bolest pomine a hybnost se vrátí.

V případě, že přijdete s nějakým dlouhodobým problémem, tak je potřeba aplikovat masáží více v kratších intervalech - ideálně alespoň jednou týdně. Ale již po první masáži přijde velká úleva.


Postřehy z naší osobní masérské praxe

Masáži by se měl věnovat dostatek času.
Aby masáž pomohla, je potřeba masírovat cca 60.min. Masáž má několik částí a základních postupů. Nejprve je potřeba tělo náležitě prohřát a prokrvit aby se uvolnilo, nekladlo odpor a mohlo poté dojít k hloubkovému účinku, který uvolní bolestivé a ztuhlé svaly.

Po této části masáže je třeba svaly a celý organismus zharmonizovat aby masírovaný odcházel s příjemným pocitem uvolnění a tělo lépe regenerovalo.
Když masáži věnujeme dostatek času a péče, tak klient nemusí chodit tak často a průběh i výsledek je o poznání lepší.


Masáž nemusí bolet.
Mnoho lidí si myslí, že masáž je bolestivá záležitost. My však tvrdíme, že nejlepší je vždy komunikovat s klientem a tlak masáže přizpůsobit jeho potřebám a pocitům. V případě, že masáž klienta bolí, tak se stáhne a svaly se pak dají jen obtížně uvolnit. Když je tlak naopak nedostatečný, tak masáž nemá žádoucí účinek. Klient sám nejlépe ví co potřebuje a co mu dělá dobře, takže celou procedůru podřizujeme výhradně jeho pocitům a přáním. Jde nám o to aby od nás lidé odcházeli spokojení, uvolnění a masáž pro ně byla přínosem a ne utrpením.


Naše těla si zaslouží odpočinek a péči.
Máme je na celý život a to, jak o ně pečujeme a co do nich investujeme, se nám 100% vrátí.

Medikamenty proti bolesti nám určitě pomohou také. Všichni ale víme, že pouze krátkodobě. V dlouhodobém horizontu škodí. Navíc nám pouze pomáhají ztišit bolest v důsledku nějakého problému, ale nepomohou nám vyřešit jeho příčinu.

Naproti tomu masáž a odpočinek žádné vedlejší škodlivé účinky nemají a když budeme tuto léčebnou metodu využívat dlouhodobě, zlepší se naše fyzická kondice, psychická pohoda a duševní zdraví.

Užitečné odkazy: letacek.cz | Reiki seznam | Masáže | Salóny krásy | Firmy.cz | Severní čechy | tantra sofia