Naše nabídka

Kniha návštěv
06.05.2024 - David V.
Ahoj Petro a Ahoj Martine. Dne 4. Května 2024 Toho Dne pro mne Nejlepší Sexuální Kurz. I s Vyškolenou Pracovnici Martinou. Pro mne to byla Pomalu jako. ( Cesta Kolem Světa ). Luxusní jinak se to Ani Povědět Neda. A s Největší Pravděpodobností Do toho Půjdu Znovu. Akorat Ještě nevím Přesně Kdy. Ale Nezapomenutelné. A Vrelé Doporučuji Všem. Petra a Martin Vedi co Dělají?!
06.04.2024 - O.Č.
Ahoj Petro. Nic takového jsem nezažil…pohlazení, obejmutí a celková masáž… wau. Zkrátka úžasný prožitek. Po masáži jsem se cítil jak máslo na rozpálené kapotě. Ahoj Petro. Chtěl jsem napsat do vaší knihy návštěv. Nic takového jsem nezažil…pohlazení, obejmutí a celková masáž… wau. Zkrátka úžasný prožitek. Po masáži jsem se cítil jak máslo na rozpálené kapotě. Petra je moc milá a profík na svém místě. Všem doporučuji. Děkuji Petro a určitě k vám ještě zajdu a možná si udělám i kurz. Ahoj a měj se s manželem hezky. Petra je moc milá a profík na svém místě. Všem doporučuji. Děkuji Petro a určitě k vám ještě zajdu a možná si udělám i kurz. Ahoj a měj se s manželem hezky.
Zajímavé odkazy

Párová terapieJakákoliv životní situace se dá překonat a obrátit v dobré, jen je potřeba před ní nezavírat oči a postavit se k ní čelem. K uzdravení vztahu a opětnému prožívání lásky potřebujeme hodně vůle, odvahy, trpělivosti a jeden druhému vytvářet prostor k chybování. Vážit si společného boje za lásku. V těžkých chvílích vzpomínat na ty krásné chvíle, které jsme společně prožili a radovat se z nich. Překonání těžkých chvil Vás oba posílí a budete hrdí na sebe i na partnera. Budete vnímavější a pozornější jeden k druhému.
 
Pokračujte a nevzdávejte to, za co jste byli vždycky ochotní bojovat a dát život. Za to, co jste vždycky milovali a v co jste celým srdcem věřili. Nemusí to být vždy snadné, ale nikde není psáno, že to bude neřešitelné. Že to nepřinese ovoce a to, proč za sebe bojujete, protože v konečném výsledku o sebe nechcete přijít, i přes všechny překážky a zlobu. Buďte při sobě a nevzdávejte se. Prohraný boj je ve chvíli, kdy se oba přestanete snažit. Držte se a nenechte se ničím zlomit. Za všechno stojí bojovat. Nikdy není vše ztraceno.Terapie může trvat 1 hodinu nebo 2 hodiny; záležet bude jen na Vás.

Cena za 1 hodinu: 1200,-
Cena za 2 hodiny: 2000,- Kč Pokud budete mít nějaké otázky ohledně terapie, rádi Vám je zodpovíme.
Tel.: 775 040 242

Budeme se na Vás těšit.

Martin a Petra Hladíkovi


Užitečné odkazy: letacek.cz | Reiki seznam | Masáže | Salóny krásy | Firmy.cz | Severní čechy | tantra sofia